Jdi na obsah Jdi na menu
 


Propozice Chebské dvorky 2010

1. 2. 2010

Galerie 4 – Galerie fotografie pořádá festival uměleckých projektů s mezinárodní účastí

CHEBSKÉ DVORKY 2010    9. 6. – 12. 6. 2010

8. ročník festivalu nabídne širokou škálu uměleckých oborů a aktivit umělců Karlovarského kraje, jejich hostů a přátel od nás i ze zahraničí. Prezentovat se mohou stejně jako v minulém roce obory malířské, fotografické, sochařské a další výtvarné techniky, v kulturním programu se představí i obory dramatické – divadlo, malé scény, performance a hudební. Chebské dvorky se odehrávají na 28 otevřených místech historické části města - dvorcích, zákoutích, uličkách a zahradách.

SPOLUPOŘADATELÉ

O. s. Ateliér G4, Město Cheb, Západočeské divadlo Cheb, PC Kamenná, Galerie umění Karlovy Vary

 

TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ

Přihláška na Chebské dvorky:        do 9. 4. 2010

Prohlídka dvorků pro zájemce       10. 4. (sobota) ve 14 hod., sraz v G4

Svoz velkoobjemových exponátů:     8. 6. (nutná mail. zpráva, či 10. 4. při prohlídce dvorků,

                                                                                  sběrná adresa předem dohodnuta do 30. 4.)

Instalace výstav                                   9. 6. v  9.30 na daném dvorku či v G4

Zahájení výstav                                    10. 6. v 16 hodin v Klášterní zahradě

Zahájení festivalu                                 9. 6. v 19.00 na divadelním dvorku č. 11

Vrácení exponátů                                 12. 6. osobní převzetí – 17:00 - 18:00 v místě vystavení

14. 6. nutný předem dohodnutý odvoz – osobně, mail, telefon - do 10.5.

 

ORGANIZACE

1)     transport exponátů - týká se velkoobjemových prací – (sochy…), zabezpečené a zabalené exponáty převezme dopravce ve sběrném místě v předem dohodnutém čase; vrácení exponátů proběhne stejným způsobem, svozová místa – Plzeň, Karlovy Vary, Mariánské Lázně (autor si může zajistit transport sám na vlastní náklady)

2)     instalace – dvorek má daný počet pomocníků, kteří 9. 6. od 10.00 hod. do 16.00 hod pomáhají autorovi s instalací, instalaci zakreslují; večer uklízí exponáty do přilehlého skladu a ráno, již samostatně, exponáty instalují; celý den dozorují výstavu; to platí pro všechny dny festivalu; v případě nepříznivého počasí uklízí služba exponáty do skladů v okamžiku této situace. Studentské skupiny a autoři pobývající po dobu konání festivalu si zajišťují pověšení exponátů včetně reinstalace i v případě nepříznivého počasí po celou dobu pobytu pod vedením a s pomocí vedoucího přiděleného dvorku. Instalační materiál a pomůcky s sebou. / hřebíky, lanka, provázky, metr, kladívka apod. Díla musí být připravena k zavěšení k vystavení v daných podmínkách. Popisky si zajišťuje autor.

3)     ubytování – pouze pro vystavující zajištěno v místních ubytovacích kapacitách (2,3,4 lůž. pokoje). Zároveň s vyplněnou přihláškou o ubytování bude složena kauce 500,-Kč (1 osoba) přímo v pokladně G4 či složenkou na adresu G4. V případě nevyužití nahlášeného rezervovaného noclehu nebude kauce vrácena. Nevystavující si hradí ubytování osobně. Aktuální informace budou během festivalu na infotabuli v Galerii 4

4)     každý vystavující autor obdrží vytištěný program s plánkem festivalu přímo na místě určeném k instalaci, program s mapkou může v předstihu shlédnout na www.galerie4.cz, www.chebske-dvorky.cz, vstup na placené programy má bezplatný – u pokladen se hlásí jménem.

5)     upozornění: Festival se pořádá za každého počasí, proto mějte tuto záležitost při výběru děl na zřeteli.

6)     Přihlášku – vyplněnou, podepsanou, dodejte osobně nebo zašlete poštou na adresu Galerie 4, Kamenná 2, 350 22 Cheb, faxem: 354 422 838 nebo e-mailem: g4@galerie4.cz

7)     Obdrží-li tuto přihlášku člen, či zástupce výtvarné skupiny, předá kopie přihlášek ostatním členům pro vyplnění jména, údajů o technice, rozměrech, počtu, názvu díla či projektu (není-li společný).

 

Těšíme se na Vaši účast

S pozdravem

 

                                                                                                          Zbyněk Illek, ředitel Galerie 4

 

PŘIHLÁŠKA K MÁNÍ MAILEM

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář