Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž Amatérská fotografie Plzeň 2010

13. 5. 2010

Vážení přátelé fotografie,

zasílám vám propozice a přihlášku k soutěži Amatérská fotografie Plzeň 2010.
Jako již v předchozích ročnících, připravila jsem pět kategorií. První z nich - Příroda rozmanitá, plná života reaguje na aktuální téma vyhlášené k Mezinárodnímu roku biodiverzity tj. rozmanitosti jednotlivých druhů rostlin a živočichů. Je veřejně známé, že rozmanitosti na Zemi ubývá a květnaté lokality s množstvím živočichů se vytrácejí nejen z našeho povědomí, ale i ve skutečnosti. Příroda se stává chudší, a to v důsledku poznamenává i lidstvo. Věřím, že najdete v naší nebo i cizí zemi přírodní krásy, které jsou ještě důkazem, že bohatství přírody existuje.
Druhá kategorie - Architektura - muzea, přináší příležitost konfrontace, jak může muzeum vypadat. Od majestátních budov po modernu atd. Další témata jsou vám dobře známa - Zátiší, Portrét, Makrofotografie.
Zpracování nechávám na vašem uvážení - černobílé, barevné na fotografickém papíru. Formát je doporučen v propozicích. Propozice zaznamenaly nějaké změny, tak si je, prosím, pozorně přečtěte.
Přihlášky a fotografie, prosím, zasílejte nebo osobně doneste na adresu: Esprit, KD Peklo, Pobřežní 10, 301 00 Plzeň (recepce).
Informace na tel.: 724 115 266 nebo e mail: J.zembova@seznam.cz, web: www.espritplzen.cz

UZÁVĚRKA 15. 9. 2010 !

Těším se na vaše snímky v soutěži a přeji mnoho úspěchů a dobré světlo.

S pozdravem

Jaroslava Žembová

PROPOZICE JSOU K VIDĚNÍ POD ODKAZEM V MENU!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář