Jdi na obsah Jdi na menu
 


POZOR! ZMĚNA!!!

 

Schůze se posunula na pondělí 26.4.2010. Sejdeme se okolo 19:00 u Vlasty, který zajistí stolek. Předseda potrénuje o víkendu, aby ty chcápky sfoukli ve třech setech a budem třeba všicí! Vezměme fotky, probereme rámy a tak.

 

JEŠTĚ JEDNOU ZDŮRAZŇUJI ZMĚNU: PŘÍŠTÍ SCHŮZE SE KONÁ NA jAROSLAVA V CAFÉ BAU BIG LEBOWSKY.

 

Vlasta měl asi trišku strach, já to viděl. Ale slibujeme, že nebudeme dělat povyk a ostudu. Máme toho totiž mnoho k probírání! Přátelé, tak jako včera by to nešlo, to víme. Musíme zvolit nějaký schůzní management. Máme mezi sebou ostřílené předsedy všeho možného, někdo ten program řídit muší.

Za sebe mohu přispět tím, že budu sledovat všechny informační kanály (fórum, komentáře zde a mail) a zaznamenávat všechny podněty k prodiskutování a případné před-závěry učiněné na internetu. Ty pak předám předsedovi něbo někomu a na každé schůzi se to pokusíme probrat. Nastala nám trochu nová situace a na organizaci výstav nejsme příliš komunikačně připraveni. To v míru změníme a staneme se institucí, která si postupně bude moci vybudovat nějakou mocenskou pozici v rámci regionu.

 

Čest.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

duben

(vetešák ve výslužbě, 20. 4. 2010 18:19)

nojo ale kam směrem do května jedině tak to pošly na fotoklubáckej mejl at se vyjádřej vostatní a navrhni něco ja nejsem proti.


---------- Přeposlaná zpráva ----------
From: "Vlasta Čechura" <vlastazcech@gmail.com>
To: "Jiří Horčička" <horcak@seznam.cz>
Date: Mon, 19 Apr 2010 15:18:18 +0200 (CEST)
Subject: Re: schuze duben

zrovinka jsem se dozvěděl,že 27.4. jsem služebně v Praze,
nešlo by hejbnout s termínem?
Vlasta


VLASTA TO TROCHU NEŠŤASTNĚ HODIL K BŘEZNU! ALE CO VY NA TO?

2010/4/19 Jiří Horčička <horcak@seznam.cz>

Je to vostuda kdyš jsem byl střízlivej a nepamatujuse ale nějak tušim že schuzka byly domluvená na 27.4. od 19 na Vlastovo buolinku, jestli to nejni pravda tak mě někdo optravte prosim.Přeceda